Рецепт взято з книги Бехзата Шахіна “Cibalikapı – From A Traditional Istanbul Tavern”. У цій книзі журналіст зібрав близько 130 рецептів, по якому готують їжу в його знаменитій стамбульської таверні Cibalikapı Balıkçısı. Спочатку в рецепті береться 1,5 ст. гарячої води і 1,5 ст. етилового спирту, але так як етиловий спирт знайти вкрай складно, ми розрахувавши пропорцію, замінили воду і спирт на горілку хорошої якості. Відразу скажу, вийшло божественно!

ІНГРЕДІЄНТИ

  • кислі гранати – 4-5 кг (з них повинно вийти близько 1 л соку)
  • цукор – 2,25 ст.
  • горілка – 1 л

ПОКРОКОВИЙ РЕЦЕПТ ПРИГОТУВАННЯ

Крок 1

Віджати сік з гранатів з допомогою преса, при цьому потрібно натискати не занадто сильно, щоб не потрапили в сік розмелені кісточки, інакше напій може гірчити.

Крок 2

Процідіть сік через марлю або чайне рушник кілька разів, щоб не залишилося ніяких сторонніх часток. Скляну ємність, в якій ви будете наполягати лікер, попередньо стерилізуйте.

Крок 3

Перелийте сік в цю ємність, додайте цукор і горілку.

Крок 4

Приберіть лікер в темне місце на 2 місяці. Допускається білий осад на дні ємності, тому переливати лікер в красивий графин для сервірування треба акуратно.

Корисна порада

У гранатах не повинно бути ніякої гнилі, сік з зіпсованих плодів виходить абсолютно непридатний для лікеру.

Господині на замітку

Дуже важливо наскільки солодкі ви берете гранати. Від цього залежить кількість цукру. В оригінальному рецепті для кислих гранат береться 2,25 ст. цукру, але у мене гранати завжди солодкі, тому я зменшую кількість цукру до 1 ст.

50
Складність приготування
легко
Привід
Зустріч з друзями

Залишити коментар

avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Фото
 
 
 
  Підписатися  
Повідомлення про